Джон Варватос - останній з Могікан.

17.01.2022 17:51

Цей чарівний чоловік за більш ніж двадцять років роботи у власному бренді створив не просто хороші речі, а новий стиль життя. Колекції варватосу, це безумовний кежуал для дорослих чоловіків, у вбиральні яких поряд висить діловий костюм і курна косуха “для особливих випадків”. Про дитинство та юність Джона відомо не багато, крім того, що народився він у Детройті 1 лютого 1966 року.

 До відкриття власного бренду Джон був керівником відділу дизайну чоловічого одягу в Calvin Klein, що саме собою багато про що говорить. Крім цього, він співпрацював із Polo Ralph Lauren. Так минуло десятиліття і з 1999 року у світі з'являється новий бренд – John Varvatos. А в 2000 році виходить і перша колекція "без чорного", яка принесла перший творчий та фінансовий успіх. А парфумерія від цього бренду – окрема тема для обговорення.

John Varvatos Artisan - ймовірно, найвідоміший аромат кампанії, який став легендарним. Це “породиста” фужерно-цитрусова фантазія з глибоким звучанням. Авторам вдалося поєднати добре ретро, але без фанатизму та подати його для сучасного чоловіка.

 

John Varvatos Star U.S.A. - класичний для торгової марки аромат із дзвінким, але не "хлопчиковим" звучанням. Тут відчувається маса кардамону, а також трохи смоли та імбир, що розбавляє картину.

Зараз імперія Варватоса налічує десятки фірмових магазинів, а в колекції можна знайти аксесуари, шкіряні вироби, взуття та звичайно парфумерію. У творчості майстер витримує найтоншу нитку, не вдаючись у метросексуальність, але й не пропонуючи глибокої класики.

Комментарии:
« Вернуться