Чому "капризують" аромати

04.12.2020 18:06  |  Статьи

1. Неправильний підбір аромату - пам'ятайте, що "сезонна" градація парфумерії, це не вигадка і легкий цитрусовий або акватичний парфум не буде чути на морозі або в осінній вогкості. Для холоду більше підходить "важка артилерія" у вигляді східних, квіткових та гурманських ароматів.

 

2. Гормональний фон - у різні сезони та дні залози внутрішньої секреції видають різний гормональний "набір", що впливає на настрій і сприйняття ароматів і часом просто "вимикає" деякі з них. В цьому випадку варто відкласти парфуми на кілька тижнів і повернутися до нього пізніше.

 

3. Невідповідний тип шкіри - не найочевидніша, але найважливіша причина, через яку на одній людині аромат може чудово розкритися, а на іншій не видати нічого. Шкіра може бути теплою чи холодною. У зв'язку із цим пам'ятайте: перед покупкою аромат потрібно "приміряти" до своєї шкіри.

 

4. Неправильне зберігання парфумерії - висока вологість, світло або температура за короткий час "спотворюють" будь-який аромат і знищують стійкість. У нашому магазині парфуми зберігаються у темному складському приміщенні без доступу сонячного світла.

 

5. Спосіб нанесення - крім правильного зберігання та підбору парфумерію потрібно правильно наносити. Не розтирайте аромат пальцями – це призведе до зміни його складу. Не підносьте пульверизатор впритул до шкіри. Не наносьте аромат на шкіру із сторонніми запахами.

 

6. "Відключення" аромату мозком - природний процес, коли організм притупляє сприйняття одного аромату, для того, щоб ви могли відчувати й інші. Попросіть інших людей понюхати парфум на вас, то ви переконаєтеся, що насправді він пахне.

 

7. Вагітність і післяпологовий період - не секрет, що в цей період улюблений аромат може викликати мігрень, а запах бензину здаватися казковою амброзією. Тут також варто просто відкласти парфум "у довгий ящик".

 

8. Старий аромат пахне, а новий – ні. Часто буває так, що аромат із флакона, віком 3-5 років пахне багатшим і тримається довше "новоділа". Це тому, що з старого флакона поступово вивітрюється спирт, залишаючи всередині більш важку олійну основу. Тобто фактично ваша колишня туалетна вода за концентрацією може наближатися до парфумів, а нове придбання має належну стійкість.

 

9. Стійкість і не повинна бути великою. Більшість “летючих” літніх ароматів, в основному цитрусової та акватичної спрямованості, не замислюються як супер стійкі. Вони не розкриваються сильно і не "служать" довго, інакше просто почати набридати і "душити". Це добрий варіант на 2-5 годин, щоб увечері "надіти" інший парфум і не змішувати їх.

 

10. Нежить - остання, найбанальніша, але найчастіше зустрічається причина. У метушні ви можете просто не помічати закладений ніс, але це буде помітно при нанесенні парфуму. Також не варто користуватися парфумерією під час застуди та інших захворювань.

Комментарии:

Добавить комментарий

  • (will not be displayed)

* Обязательные поля

« Вернуться