Dolce & Gabbana Light Blue Тестер

Dolce & Gabbana Light Blue Тестер

Dolce & Gabbana Light Blue Тестер
Туалетна вода тестер з кришечкою
2 010 грн
Є в наявності

* Обязательные поля

Характеристики

Рік релізу 2001
Парфюмер Olivier Cresp
Стать жіноча
Початкові ноти дзвіночок, сицилійський кедр, яблука Гренні Сміт
Ноти серця біла троянда, жасмин, зелений бамбук
Ноти шлейфу амбра, мускус, цитрусові ноти
Сімейство ароматів квіткові, фруктові
Група ароматів денний, романтичний
Країна Франція
Фабрика Beaute Prestige International
усі товари бренду

Описание

 Відомий жіночий аромат сучасності Dolce & Gabbana Light Blue, відкриває перед нами квіткові та фруктові компоненти. Початкова нота межує із сицилійським кедром, соковитими яблуками та запахом дзвіночка. Ноти серця відкриються хвилею жасмину, що перетікає в терпкий бриз бамбука і п'янкий акорд білої троянди. Напрочуд легкий і неповторний парфум подарує справжню насолоду, створену в сонячній Італії, передасть вам всю красу цієї дивовижної землі.

 Шлейф віддає цитрусовими краплями, традиційною амброю та мускусом. Складно перерахувати всі приємні епітети до твору, легендарна композиція і через багато років здатна приємно дивувати і дарувати радість дівчатам і жінкам незалежно від віку.

Відгуки

Отзывы пользователей (5)

Мария / Днепр / 16.05.2018
Уже во Франции делают, но у меня еще Германский.
Александра / Киев / 12.10.2017
Я лично с самого начала пользуюсь, уже лет 6 наверное, брала тут 200 тестер, удивил такой большой объем, интересно было посмотреть, все отлично, все супер! Спасибо и процветания!
Эмилия / Киев / 26.04.2017
Многие пишут, что блюшка уже не тот. Но продажи говорят за себя, лично я всегда юзаю тестеры, так как не вижу смысла переплачивать за дорогой картон с пленкой.
Катя / Одесса / 14.02.2017
А я опасалась тестера. Звонила в магазин узнать про его оригинальность. Меня успокоили, что ничем не отличается. И действительно, в качестве самой воды разницы не ощущаю.
Снежанна / Никополь / 13.12.2016
Один из моих первых парфюмов. Прозрачный, легкий. Реклама действительно передает настроение. Взяла тестер, потому что нет смысла за коробку переаплачивать. Оригинальная точно, все маркировки на месте, не пшиканая. Так что претензий нет. Умницы.

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *