Дезодоранты

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-24 из 111

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-24 из 111

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

 Чоловічі дезодоранти це ціла індустрія, всі знамениті парфуми обов'язково супроводжуються цим незамінним атрибутом. Неприємний запах виникає, коли бактерії виділяють продукти життєдіяльності, боротися з цим можна за допомогою антиперспірантів, сучасні технології спрощують нанесення на тіло. Аерозольні, стикові та кулькові ми зможете придбати у нашому інтернет-магазині.

 На жаль, “натуральний” запах, що походить від чоловічого тіла найчастіше неприємний. Це зумовлено гормональним тлом, ритмом руху тіла, часом року, здоров'ям організму, віком та іншими факторами. Для запобігання виділенню бактерій, що погано пахли, і були придумані дезодоранти. Раніше люди застосовували для себе чи приміщення різні засоби, які, проте, просто маскували один запах сильнішим.

Сучасна наука створила багато ефективних засобів для чоловіків, які переможуть неприємний запах навіть під час сильного фізичного навантаження. Але окрім практичної функції дезодоранти ще й неймовірно різноманітні за ароматичним наповненням. Зараз у них використовується весь діапазон фруктових, лісових, квіткових та багатьох інших видів ароматів. Умовно всі дезодоранти можна розділити на три групи: кулькові, спреї та стики, крім того існує ряд гелів для душу та інших засобів з дезодоруючим ефектом, різних кремів від пітливості та іншого.

 Усі парфумерні бренди пропонують різні види дезодорантів, які виходять паралельно із випуском туалетної або парфумованої води. Звернувшись до нашого магазину, ви знайдете величезну кількість різних дезодорантів, які будуть доставлені вам у максимально стислі терміни.