Про нас

Десять причин вибрати саме нас

1) компетентність.

Наша команда давно працює у сфері краси та парфумерії, при всій різноманітності сучасної парфумерії та косметики, часом підібрати свій продукт, буває дуже складно. У цьому випадку наші досвідчені менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитись із вибором. Ви отримаєте всю цікаву для вас інформацію про косметику, засоби догляду або парфумерії, по телефону, або, написавши нам на електронну пошту.
2) Відповідальність.
Ми відповідаємо за оригінальність та терміни придатності нашого товару. Якщо з якоїсь причини він вам не підійшов, наші менеджери повернуть вам грошову суму або запропонують обміняти товар на інший.
3) Оригінальність.
Абсолютно весь товар у нашому магазині є оригінальним. Ми не пропонуємо продукцію, якою сумніваємося. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, вся продукція сертифікована без винятку. Кожен наш клієнт може самостійно перевірити отриманий товар і переконатись у його справжності. Про способи перевірки парфумерії на оригінальність ви можете прочитати в нашій статті Як визначити оригінальність парфумерії.

4) Швидкість.
Ми приймаємо та обробляємо ваші замовлення у найкоротші терміни. Маючи власний склад, ми можемо забезпечити оперативність доставки кожного замовлення.
5) Доступність.
У нашому магазині, ми раді запропонувати найширший вибір парфумерії, косметики та засобів для догляду за шкірою та тілом. Наш асортимент постійно розширюється, і ви можете вибрати у найширшому ціновому діапазоні. Від якісного бюджетного товару до ексклюзивної та лімітованої продукції.
6) Широкий асортимент.
Ми постійно розширюємо сферу нашої співпраці з постачальниками, щоб запропонувати вам більший асортимент товару. Завдяки чому ви можете вибрати саме те, що підходить вам. Ми постійно стежимо за новинками в косметиці, парфумерії та засобах догляду, для того, щоб запропонувати їх вам максимально швидко.
7) Відкритість.
Ви завжди можете висловити свою думку про роботу нашого магазину, якість товару та сервіс. Ваша думка дуже важлива для нас і ми обов'язково відреагуємо на будь-які ваші пропозиції та зауваження на email mail@ім'я нашого домену. Ми завжди намагаємося підтримувати зв'язок з нашими клієнтами, проводячи акції та розпродажі.

8) Зручність купівлі та оплати.
Вибравши нас, ви позбавите себе від походу у звичайний магазин, черг та очікування. Під час оформлення замовлення вам не обов'язково проходити реєстрацію на сайті. Також ви можете вибрати зручний для вас спосіб оплати. Вся інформація, що супроводжує ваш товар, знаходиться під його зображенням. Наші менеджери зателефонують вам для підтвердження замовлення. При доставці «Новою Поштою» ви отримаєте повідомлення про прибуття замовлення на відділення. Ми також візьмемо на себе витрати на доставку вашого товару та пересилання оплаченої суми назад, Ви оплачуєте тільки товар.
9) Гнучка система знижок.
Будучи нашим постійним клієнтом, ви отримуєте постійні знижки на товари. Крім того, у нашому магазині передбачена система розпродажу та різноманітних акцій.

10) Ексклюзивність.

У нашому магазині ви зможете знайти велику кількість ексклюзивної парфумерії та косметики. Урожай аромати різного часу, лімітовані серії.

Окремо дякуємо Вебстудії NewWeb, за розробку інтернет магазину!

А також найкращих фахівців по захисту інтелектуальної власності, компанію BrandProtection.