Ajmal Bling

Ajmal Bling

Ajmal Bling
Парфумована вода
40 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2012
Парфюмер Nazir Ajmal
Стать жіноча
Початкові ноти корица
Ноти серця дерево гуаяк, троянда
Ноти шлейфу мускус, пачулі
Сімейство ароматів древесні, східні
Група ароматів денний, вечірній
Країна ОАЭ
Фабрика Ajmal Perfumes
усі товари бренду

Описание

 Ексклюзивна блискуча і воістину багата, уособлюючи розкіш і красу найпрекраснішого у світі діаманта Ajmal Bling увірвалася на п'єдестал, і сяє там до цього часу. Цей чарівний букет, від знаменитого бренду Ajmal, не залишається непоміченим , він у всіх на увазі, їм хочеться впиватися і неможливо насолодитися. Тепла пряна солодка кориця спочатку підкуповує своєю нотою комфортності, надаючи власниці впевненість і переважання над усіма.

 Благородство кривавої троянди та глибина, насолода найдорожчого дерева у світі, сплелися воєдино, щоб продемонструвати багате звучання композиції, її ексклюзивність та неповторність. Бальзамічний димний пачулі, з млосним мускусом, формують звивистий і спокусливий, як постать східної жінки в танці, шлейф. Перед ним неможливо встояти, як і перед розкішшю та шикарністю дорогоцінного каменю.

 Кожен чоловік хоче отримати жінку, на якій надіта розкішна, невидима вуаль, зіткана із звучання чарівного букета. Жінці, яка володіє цим магічним еліксиром, не потрібно робити нічого, щоб бути у центрі уваги, композиція все зробить за неї. Актуально використовувати під елегантну вечірню сукню та на будь-який захід.

Відгуки

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *