Ajmal Carbon

Ajmal Carbon

Ajmal Carbon
Парфумована вода
1 050 грн
Є в наявності

* Обязательные поля

Характеристики

Рік релізу 2000
Парфюмер Nazir Ajmal
Стать чоловіча
Початкові ноти лаванда, цитрусы
Ноти серця гвоздика, фіалка
Ноти шлейфу деревні ноти, мускус, пачулі
Сімейство ароматів древесні, квіткові, мускусні
Група ароматів денний, вечірній
Країна ОАЭ
Фабрика Ajmal Perfumes
усі товари бренду

Описание

 Зухвала, провокаційна, смілива, з характером і перчинкою - Ajmal Carbon є справжнім викликом повсякденності, покликаний руйнувати стереотипи. На кожній стадії розкривається з іншого боку: спочатку вас накриє свіжий вітер, який зміниться жорстким характером, а потім залишиться чуттєвий післясмак. Свіжістю та непередбачуваністю починається знайомство. Її забезпечують цитрусові ноти та пряна, м'яка лаванда.

 Саме це освіжаюче поєднання виховує у власника композиції бойовий характер. Серце, в особі пряної гвоздики надає стійкості, а фіалка – впевненості. Початкові та серцеві ноти допомагають завоювати жінку, яка бачить у чоловікові сміливу особистість з твердим характером, але спілкуючись ближче, слабка стать воліє бачити у ньому прояв турботи та ніжність, яку демонструють фінальні акорди.

 Бальзамічний пачулі переплітається з заспокійливими та освіжаючими деревними нотами та важким, чарівним мускусом. Carbon повністю відповідає характеру свого власника: з іскрою, запалом та харизмою. Він завжди впевнений у зробленому кроці, він переможець. Належить чоловікам, які втомилися відсиджуватися і хочуть виявити себе, продемонструвати усьому світові те, на що вони здатні.

Відгуки

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *