Antonio Banderas Blue Urban Seduction for Men

Antonio Banderas Blue Urban Seduction for Men

Antonio Banderas Blue Urban Seduction for Men
Туалетна вода
920 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2015
Парфюмер Sonia Constant
Стать чоловіча
Початкові ноти м'ята
Ноти серця озон
Ноти шлейфу амбра, мускус
Сімейство ароматів шипрові
Група ароматів денний, романтичний
Країна Іспанія
Фабрика Antonio Puig SA
усі товари бренду

Описание

 У самому серці задушливого мегаполісу, серед потоку людей і машин, навіть сильному чоловікові буває вкрай потрібна пауза, можливість набрати повні легені свіжого повітря. Саме таку паузу, дарує нам Antonio Banderas Blue Urban Seduction for Men. Мить тиші для того, щоб зібратися з думками і знову кинутися в бій, за підкоренням нових вершин. Один з найяскравіших представників сильних світу цього, це продовження безперечного шедевра Antonio Banderas Blue Seduction for Men.

 Творець відомого бренду, є впливовим, успішним актором та чоловіком. І він точно знає, які аромати необхідні кожній людині, особливо чоловікам, свобода, рух та можливість у потрібний час зробити паузу і ця композиція стала одкровенням та рятівним колом. Ставлячись до свіжого сімейства, вона стане тим самим, необхідним ковтком кисню в безкрайньому мегаполісі. Початкова нота обдасть вас потоком прохолодної м'яти, наповнюючи ваші легені другою, серцевою нотою озону і сповільнить час, даруючи чарівні хвилини спокою та насолоди на шлейфовій ноті, що складається з мускусу та амбри.

  Усі ваші бажання та цілі стануть досяжніми. І повірте, вам обов'язково вистачить сили. Підходить ця повітряно-свіжа пишність для денного застосування, коли потреба в невеликій паузі максимальна. Додасть легкості вашим крокам і рухам, при заняттях спортом стане відмінним аксесуаром сучасного, волелюбного і сильного чоловіка.

Відгуки

Отзывы пользователей (1)

Іра / Рижани / 27.03.2017
Сину на літо купляла. Дуже приємний запах, свіжий. Підійде и молодому хлопчику и чоловіку. Універсальний.

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *