Жіночий аромат з лімітованої серії Antonio Banderas Queen of Seduction World Hawai, створений у 2016 році та від звичайної форми парфумів Antonio Banderas Queen of Seduction, відрізняється тільки бляшаною коробкою. Це особливе подарункове видання, готове перетворити ваш стиль на щось більше і дати справжню свободу.
Стартова частина піраміди роздає акорди свіжих акватичних нот у компанії гіркого грейпфрута і соковитої садової малини. Ідеальне рішення для романтичного або повсякденного застосування, коли ви хочете від запаху більше.
Середина несе тони благородного медового жасмину з ірисовою чуттєвістю і рожевим перцем. Іспанська торгова марка справедливо пишається своїм продуктом, який бажає відкриватися вам завжди. На завершення автори поставили магічний флер замші та амбрового полотна. Доторкніться до природної гармонії в її найкращому прояві.
Отзывы пользователей (1)
-
Обрала на подарунок через дуже незвичну коробку. Дякую.