Azzaro Chrome Legend

Azzaro Chrome Legend

Azzaro Chrome Legend
Туалетна вода
975 грн
Є в наявності

* Обязательные поля

Характеристики

Рік релізу 2007
Парфюмер Christophe Raynaud
Стать чоловіча
Початкові ноти апельсин, чай, яблуко
Ноти серця ветивер, зелене яблуко, кедр
Ноти шлейфу амбра, боби тонка, морський акорд, мох, мускус
Сімейство ароматів фруктові, фужерні
Група ароматів денний, вечірній
Країна Франція
Фабрика Groupe Clarins
усі товари бренду

Описание

 Приємний і оригінальний чоловічий запах, що зумів підкорити жодну тисячу жіночих сердець. Аромат Azzaro Chrome Legend є справжнім скарбом, який обов'язково має бути в арсеналі у будь-якого справжнього чоловіка. Він був випущений десять років тому брендом, який створив знаменитий шедевр Azzaro Chrome, і дуже швидко став популярним і добре продається. Бадьорий і свіжий запах чудово поєднується з будь-яким стилем, надаючи йому легкість та досконалість.

 Було створено спеціально для сильних та динамічних особистостей, які знають, чого саме хочуть від свого життя. Неповторний і дивовижний аромат є фужерним і має фруктові нотки, які надають всьому чоловічому образу трохи романтичності та чуйності. Будь-яка людина, яка відчує такий аромат, не зможе залишатися байдужою, тому що вона приваблює величезною кількістю переливів.

 Універсальний та оригінальний, він таїть у собі нотки бобів, амбри, мускусу, які разом створюють дивовижне поєднання відтінків, що надають усьому образу трохи легкості та свіжості. Також тонке поєднання зеленого яблука, чорного чаю та дубового моху надає гармонійності та чутливості, які особливо необхідні для створення вірного стилю будь-якого чоловіка. Творіння із сонячної Італії підкреслює індивідуальність та розкриває сильні сторони чоловічої сутності.

Відгуки

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *