Нова туалетна вода Azzaro Mademoiselle L'Eau Tres Florale, як ніщо інше прикрасить дівчину у новому парфумерному сезоні. Вона прекрасна і незабутня, як і попередниця Azzaro Mademoiselle, яка побачила світ раніше.
Перше враження від піраміди залишає магія стиглої жовтої айви, якою вторить прохолода кореня ревеню. Однією краплі цього еліксиру достатньо, щоб зрозуміти, що за однаковими буднями слідує довгоочікуваний відпочинок і гармонія з самою собою.
Серцева нота пульсує під акомпанемент червоної троянди та мрійливим зеленим листям. Шлейф заманює соковитою зеленню. В основі тліє лісова конвалія, охоплена патокою східної амбрети та дорогого білого мускусу. Стати на крок ближче до мистецтва запахів, насолоджуйтеся частиною вічної майстерності.
Отзывы пользователей (1)
-
Свеженький и зелененький, на лето супер.



