Azzaro Pour Elle Extreme

Azzaro Pour Elle Extreme

Azzaro Pour Elle Extreme
Парфумована вода
35 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2016
Парфюмер Nathalie Lorson
Стать жіноча
Початкові ноти бутон троянди, кардамон, шафран
Ноти серця королівська лілія, квітка троянди
Ноти шлейфу кашемірове дерево, ладан, персик, дерево
Сімейство ароматів квіткові, пряні
Група ароматів денний, вечірній
Країна Франція
Фабрика Groupe Clarins
усі товари бренду

Описание

 Подібний до розкішної дорогої сукні шикарний, багатий і багатогранний Azzaro Pour Elle Extreme демонструє нам екстремальну і глибоку чуттєвість. Аромат стирає грані суто чоловічого та суто жіночого початку, демонструючи нам абсолютно екстремальне, свіже та неординарне звучання. Є фланкером Azzaro Pour Elle і лягає на плечі своєї власниці східної вуалі, яка видає пряні теплі ноти.

 Вже з перших нот він дивує нас своїм неординарним звучанням: тут виразно чути свіжі, весняні акорди елегантної троянди в оточенні теплого пряного дуету цитрусового кардамону та солодко-терпкого з гіркуватістю шафрану. Східні ноти плавно перетікають у квіткове серце композиції, де пишним цвітом розпустилася королева всіх квітів троянда. І неймовірно ніжна, чуттєва біла троянда.

 Зовсім непередбачуваний фінал чекає на останніх сходах піраміди. У шлейфі чути акорд найдорожчого інгредієнта – дерева Уд. В оточенні солодкого, медового персика, теплого і чарівного кашемірового дерева і димного, аристократичного ладану, насичений дерев'яний відтінок вщухає, заспокоюється і привносить у загальну картину розкішну нотку, яку впізнають всі і всюди.

Відгуки

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *