Cartier Declaration L'Eau

Cartier Declaration L'Eau

Cartier Declaration L'Eau
Туалетна вода
50 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2014
Парфюмер Mathilde Laurent
Стать чоловіча
Початкові ноти лимон
Ноти серця рожевий перець
Ноти шлейфу білий кедр
Сімейство ароматів пряні, цитрусові
Група ароматів денний, вечірній
Країна Франція
Фабрика Parfums Cartier
усі товари бренду

Описание

 Новий та дивовижний парфум Cartier Declaration L'Eau став легшою та свіжішою версією двох старих версій. Створюючи його, французький парфумер Матільда ​​Лоурен подумала про молодого та привабливого чоловіка, який не боїться експериментів і не боїться ризикувати. Старі версії, такі як оригінальний аромат Cartier Declaration, більш підходили для поважних чоловіків зрілого віку. Ця ж версія стала переосмисленням старої композиції, але більш підходящою для молодих людей. Базові ноти цієї піраміди становлять благородний кедр та свіжа морська вода.

 Вони відчуваються на тілі свого власника в останню чергу, але цей приємний легкий шлейф так подобається оточуючим. У серці композиції міститься запашний італійський перець, який надає пікантності та невеликої гостроти образу господаря, а панує в композиції вибуховий свіжий грейпфрут, який якраз і надає всій композиції цієї свіжості та легкості. Новинка стане просто чудовим подарунком для будь-якого молодого витонченого чоловіка, який любить активний спосіб життя та живе спілкування.

 Він безстрашний, привабливий і гарний собою, жінки божеволіють, а вишуканий і свіжий запах якнайкраще доповнює весь образ юного плейбою. Вся композиція поміщена у простий та строгий флакон блакитного кольору, який розбавляє лаконічність пляшечки. Ця маленька деталь якнайкраще відображає характер композиції. Він скромний і яскравий одночасно, лаконічний і незабутній, стриманий і чуттєвий.

Відгуки

Отзывы пользователей (2)

Денис / Соснове / 07.02.2017
А мне не понравился. Слышу один грубый лимон и всё. Не понимаю хоть тресни.
Инна / Бахмач / 23.11.2016
Аромат для зрелых мужчин. Очень стойки. Купила в подарок своему хорошему другу. Аромат ему очень подошел, он в восторге! Спасибо!

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *