Dolce & Gabbana The One Gentleman

Dolce & Gabbana The One Gentleman

Dolce & Gabbana The One Gentleman
Туалетна вода
40 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2010
Парфюмер Alberto Morillas
Стать чоловіча
Початкові ноти перець
Ноти серця кардамон, лаванда, фенхель
Ноти шлейфу ваніль, пачулі
Сімейство ароматів східні
Група ароматів денний, вечірній, клубний
Країна Великобританія
Фабрика P&G Prestige Beaute
усі товари бренду

Описание

 Чудовий аромат для сильної статі Dolce & Gabbana The One Gentleman, він загострює увагу на класичній простоті, яка перевірена часом. Доменіко Дольче та Стефано Габбана, своїм твором вирішили оновити поняття класичної мужності, стираючи межі соціального статусу. Сьогодні чоловік з парфумом – це солідний власник компаній та виробництв, сміливий мандрівник, викладач та робітник. Але поєднує всіх цих чоловіків гідний чоловічий запах. Він відкривається перед нами пряним акордом запашного перцю, який надає композиції певної перчинки.

 Ноти серця розпускаються прекрасними зеленими та свіжими лініями яскравої лаванди, якою не дає потонути у солодких відтінках пряно-пекучий кардамон, а тонкі акорди зеленого кропу надають ранковій свіжості. Зухвалу та гостру палітру також підсолоджує солодка та ніжна ваніль, яка працює у парі із земляним ароматом пачулі, прикрашеною крапелькою деревної ноти. Продовження легендарного аромату Dolce & Gabbana The One for Men, можна назвати демократичним, оскільки воно абсолютно точно демонструє впевненого чоловіка, який має сильний характер.

Відгуки

Отзывы пользователей (5)

Лида / Переяслав / 19.04.2017
Подарила любимому. Выбрала потому что он очень мужской но не резкий как часто бывает.
Владислав / Охтырка / 01.03.2017
Ориентировался по комментам, даже странно, они у вас только положительные на этот парфюм. Взял и не ошибся. Вобщем вопросов нет.
Василий / Киев / 06.02.2017
То что ждешь от магазина. Быстро привезли, оригинал. Я доволен.
Михаил / Киев / 22.11.2016
Беру третий раз. Остановил свой выбор и на данном парфюме, и на работе магазина. Не вижу смысла искать альтернативу отменному качеству, в попытке сэкономить хотя бы мелочь и постоянно сомневаться, не остался ли ты "в дураках".
Максим / Львів / 26.09.2016
Аромат став улюбленим в колекції. Дякую магазину. Швидко відгукнулись. Якістю задоволений.

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *