Ароматична пишність, під назвою Fragrance World Eau de Citrus, це симфонія високого стилю та відвертого погляду на речі. Одеколон є максимально акуратним і непростим, у ньому багато різноманітності, заснованого на цитрусовій тематиці. Стартова хвиля зібрана на перетині деревної смолистої маси, розведеної лимонною частиною та терпким чорним чаєм.
Початкове тріо досить гучне, але розкривається воно напрочуд злагоджено і незвичайно. Середина віддається до рук лимонної цедри і екзотичнішої нам цитронели. Весь одеколон є оптимальним рішенням для тих, хто бажає освіжитись та створити свій особливий стиль на кожен день.
Завершення роботи зібрано на часточках зеленого лайма, який тут присутній у гордій самоті. Стиль та максимальна продуманість, ось моменти, завдяки яким запах просто не може не сподобатися.
Отзывы пользователей (1)
-
Fragrance World Eau de Citrus це мій фаворит.



