Givenchy Dahlia Noir L'Eau

Givenchy Dahlia Noir L'Eau

Givenchy Dahlia Noir L'Eau
Туалетна вода
1 100 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2013
Парфюмер Francois Demachy
Стать жіноча
Початкові ноти неролі, цитруси
Ноти серця троянда
Ноти шлейфу білий кедр, мускус, пачулі
Сімейство ароматів квіткові, шипрові
Група ароматів денний, романтичний
Країна Франція
Фабрика Parfums Givenchy
усі товари бренду

Описание

Прекрасний та дивовижний коктейль Givenchy Dahlia Noir L'Eau, є доповненою та переосмисленою версією знаменитого попередника. Неймовірний аромат представляє яскраве поєднання квіткової та шипрової палітри, він легко обволікає магічними мелодіями. Початок це дзвінке злиття цитрусів і трепетного неролі, що легко переходять у солодощі троянди.

 Свято для жінок, які шукають особливі духи. Шлейф подарує хвилю радості та справжнього задоволення, пачулі поєднуються з білим кедром та пікантним мускусом, щоразу лунаючи новим вибухом емоцій та позитивного настрою, справжній виклик повсякденності сірості та зневірі. Вже знято з виробництва, продаються залишки, тому шанувальникам рекомендуємо поповнити запаси!

Відгуки

Отзывы пользователей (1)

Руслана / Золочев / 25.01.2017
Эта туалетная водичка - мой фаворит. Особенно для свиданий, для близкого контакта с людьми. Кожа пахнет невероятно просто. Не первый флакон, с ароматом давно знакома. Единственное, есть у нее вопросы со стойкостью, но это ее отличительная черта, я бы сказала. Аромат оригинальный, любимый мною до безумия.)

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *