Gucci Bloom Тестер

Gucci Bloom Тестер

Gucci Bloom Тестер
Парфумована вода тестер з кришечкою
3 340 грн
Є в наявності

* Обязательные поля

Характеристики

Рік релізу 2017
Парфюмер Alberto Morillas
Стать жіноча
Початкові ноти жасмин
Ноти серця тубероза
Ноти шлейфу корінь ірису, індійський квіскваліс
Сімейство ароматів квіткові
Група ароматів денний, вечірній, романтичний
Країна Франція
Фабрика Scannon S.A.S.
усі товари бренду

Описание

 Новинка від майстра Альберто Морілласа Gucci Bloom, подібна до польоту парфумерної фантазії, з глибоким реверансом у відтінки ретро стилю. Квіти в їхньому найкращому виконанні обрамляють парфумовану воду для середнього віку. Початкова нота сформована з пронизливої ​​насолоди жасмину, що є неодмінним компонентом таких композицій.

 Любителям ультрамодних пірамід, ймовірно, варто оминути творіння стороною, оскільки воно ностальгує на всіх етапах розкриття. Серце наливається нудотною бездонною туберозою, представленою в гордій самоті. Шлейф помахає трепетним коренем ірису. Пишний та невгамовний букет йде проти сучасних течій, передаючи привіт ніжному минулому з його легким сумом.

Відгуки

Отзывы пользователей (2)

Елена / Киев / 16.06.2022
Тонкий туберозный крем со специями. Напоминает немного Нрациса Родригеза по настроению. Крутой, статусный, ну и как всегда оригинальный у вас.
Ирина / Запорожье / 14.10.2017
Сначала я его не поняла, а через пару часов поняла что жить без него не смогу! Магазину огроменное спасибо за молниеносную доставку, подарки и оригинальный товар! Приятно когда сервис высокого уровня?

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *