Juicy Couture Dirty English

Juicy Couture Dirty English

Juicy Couture Dirty English
Туалетна вода
25 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2008
Парфумер Rodrigo Flores-Roux
Стать чоловіча
Початкові ноти дубовий мох, мандарин, сандал, насіння моркви
Ноти серця ветивер, кипарис, мускус, дерево
Ноти шлейфу білий кедр, бергамот, кардамон, шкіра
Сімейство ароматів древесні, пряні
Група ароматів денний, вечірній, романтичний
Країна США
Фабрика EA Fragrances Co
усі товари бренду

Опис

 Аромат для поганих хлопців Juicy Couture Dirty English передає всю гаму емоцій та налаштований розкрити ваш потенціал. Пристрасний і владний парфум сподобається як чоловікам старшого віку, так і зовсім молодим людям, які вже сформували власний смак у парфумерії.

 На перше місце продукт виводить обриси дубового приголомшливого моху з традиційною мандариновою насолодою і сандаловим димом, скріпленим з пікантним насінням моркви. Гарний і неоднозначний шедевр створює ідеал, якого варто прагнути. Середина приносить із собою ветивер у мускусній кроні із вдовою начинкою.

 Подаруйте собі зустріч із справжньою легендою, готовою порадувати вас і стати справжньою насолодою. Aromat.ua Щільний фінальний акорд завмирає в очікуванні білого кедрового півтону та шкіряної палітурки. На особливу увагу заслуговує флакон: висока пляшка з грубуватими прикрасами.

Відгуки

Додати відгук

Залишити відгук

Як Ви оцінюєте цей товар? *