Juliette Has a Gun Not a Perfume

Juliette Has a Gun Not a Perfume

Juliette Has a Gun Not a Perfume
Парфумована вода
128 грн
Є в наявності

* Обязательные поля

Характеристики

Рік релізу 2010
Парфюмер Romano Ricci
Стать жіноча
Початкові ноти амброксан
Ноти серця амброксан
Ноти шлейфу сіра амбра
Сімейство ароматів амброві
Група ароматів денний, вечірній, романтичний
Країна Франція
Фабрика Juliette Has A Gun Fragrance
усі товари бренду

Описание

 Зустрічайте загадковий та неповторний жіночий аромат Juliette Has A Gun Not a Perfume, від знаменитого та загадкового бренду. Це революційний підхід у самому понятті побудови композицій, не схожий на що бачене нами в тонкому світі парфумерії. Творці стверджують, що це не парфумерія, це більше - непримітний і хитрий хамелеон, що ховається в аурі вашого тіла. І лише в якісь, тільки йому зрозумілі моменти, що виявляється ніжним пошепкою вологої деревної кори, тихим дзюрчанням струмка мускусу, що незрозуміло як посилює свій відтінок вашої шкіри або волосся.

 Основою є загадкова молекула амброксан і дорогоцінна сіра амбра. Самі по собі вони призначені для посилення композиції, але тут розкривається вся незвичайність і фантастичність цієї неймовірної пари, яка дозволить вам нарешті позбавитися забобонів і бути самою собою, зітхнути на повні груди і гордо підняти непокірну голову. Тією жінкою, яка зняла з себе заборони та обмеження та випромінює енергію життя та силу духу.

Відгуки

Отзывы пользователей (2)

Наталя / Тернопіль / 16.06.2022
Нереальна кількість компліментів, це надзвичайно вишуканий і стійкий парфюм.
Алина / Киев / 19.05.2017
Чистая амбра, очень похож на молекулу, но на меня он как то более эстетично ложится, и просто море комплиментов, видимо мы созданы друг для друга!

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *