Äican від Kajal Perfumes Paris — це унісекс-аромат 2024 року з категорії Fruity Gourmand / Tropical Spicy. Парфумер — Gökhan Şimşek. Назва походить з арабської — означає "золото, очищене від недоліків", символізує позитивну енергію, оптимізм і внутрішню силу.
Початок — потужний тропічний коктейль: маракуйя + ананас + мандарин дають соковитий, свіжий, майже "газований" фруктовий вибух з легкою кислинкою. Дуже яскраво й радісно! Серце — імбир і перець додають гостроти та тепла, жасмин робить його квітково-ексотичним, але не надто жіночним. Шлейф — переходить у кремово-гурманський: ваніль + праліне створюють солодку, обволікаючу теплоту з мускусом і легким деревним димком. Стійкість висока (10+ годин), проекція потужна — багато хто каже "проектує як божевільний" і ловить компліменти. Це аромат "сонячної енергії та оптимізму": тропічний рай з пряним твістом і гурманським фінішем. Багато хто порівнює з Kirke від Tiziana Terenzi (але Aican свіжіший і менш мускусний), або з іншими фруктовими бомбами типу Initio Side Effect, але з більшою свіжістю. Підходить для весни/осені (особливо прохолодної погоди, де фрукти "розквітають"), дня/вечора, для впевнених людей, які хочуть пахнути яскраво й незабутньо. Унісекс, але часто звучить жіночно-сексуально.
Отзывы пользователей (1)
-
Це тропічний вибух щастя. Соковита маракуйя з ананасом і мандарином на старті, потім гострий імбир з жасмином і кремова ваніль з праліне на шлейфі. Пахне сонцем, відпусткою і сексуальністю.



