Lanvin Jeanne Scandal

Lanvin Jeanne Scandal

Lanvin Jeanne Scandal
Парфумована вода
895 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2016
Парфюмер Anne Flipo
Стать жіноча
Початкові ноти абрикос, апельсин, груша
Ноти серця півонія, троянда, фрезія
Ноти шлейфу амбра, кедр, мускус
Сімейство ароматів квіткові, фруктові
Група ароматів денний, вечірній
Країна Франція
Фабрика Lanvin INTER Parfums
усі товари бренду

Описание

 Заявивши про себе, як про композицію, яка кидає виклик усім існуючим, він уже заслуговує на увагу. Зухвалий, кричучий, трохи егоїстичний, самозакоханий, але при цьому аромат, що не розгубив свою поетичну душу Lanvin Jeanne Scandal, допоможе своїй володарці відшукати себе, щоб стати сильною, впевненою особистістю. Початкові ноти йдуть впевненим, бойовим кроком, щоб спочатку справити безповоротне враження, композиція є продовженням знаменитого аромату. Lanvin Jeanne LanvinТут кроки сплітаються в зухвалий танець освіжаючих апельсинових нот, які зливаються з медовою солодкістю груші та ніжністю абрикоса.

 Швидкий початок за кілька секунд дає право виступити надзвичайно розкішному співзвуччю кольорів у серці композиції. То теплом, то холодом віє від фрезії, яка заграє з весняним, пишним півонією, а горда, шипувата троянда намагається виділитися на такому привабливому тлі. Квіткове сплетіння довго виявлятиме свої можливості і зникне під впливом смолистого кедра та спокусливого мускусного дуету. Це той самий випадок, коли парфюм допомагає сформуватися невпевненій у собі жінці у незалежну, яскраву особистість та відшукати свою індивідуальність.

Відгуки

Отзывы пользователей (1)

Яна / Полтава / 20.12.2016
Самый цветочный из последнего времени. Только цветочки чувствую и больше ничего. Но это моя тема, жаль стойкости особой не ощущаю.

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *