Nina Ricci Phileas Тестер Вінтаж

Nina Ricci Phileas Тестер Вінтаж

Nina Ricci Phileas Тестер Вінтаж
Туалетна вода тестер з кришечкою
43 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 1984
Парфумер Alberto Morillas
Стать чоловіча
Початкові ноти альдегіди, ягоди ялівцю, бергамот, лимон
Ноти серця гвоздика, пачулі, кедр, кмин, жасмин, соснові голки
Ноти шлейфу лабданум, тютюн, шкіра, мускус, амбра, дубовий мох
Сімейство ароматів східні
Група ароматів денний, вечірній
Країна Франція
Фабрика Parfums Nina Ricci
усі товари бренду

Опис

Дивовижна класика для чоловіків Nina Ricci Phileas, запрошує у 1984 рік. У той час ставлення до парфумерії в цілому було більш особистим і навіть інтимним. Це дуже важкий і навіть суворий одеколон, що нагадує прогулянку старим вологим лісом. Перший ступінь розкриття організовує дует лимона та бергамота в компанії терпкої зелені з відлуннями ягідника.

Далі в гру вступає сильний відтінок кориці, з'єднаної з гвоздикою, сосновими голками та пиловим ветивером. Цей чудовий запах тепер можна знайти лише у вінтажному варіанті, від чого його придбання стає ще бажанішим. Шлейф відгукується пульсуючої тютюнової гіркотою, що потопає в дорогій шкірі та мускусній пелені. Якщо ви цінуєте справжні, неминущі речі та справжній стиль, то ласкаво просимо у світ цього дивовижного парфуму.

Відгуки

Отзывы пользователей (1)

Валерий Василевич / Велятино / 02.05.2019
Пару лет назад был отливант у меня, теперь беру объем, пока он еще есть. Аромат конечно суров, очень маскулинный, никакого унисекса. Елки-палки и цветы, то чего и хотелось. К тому же он хорошо настоянный.

Залишити відгук

Як Ви оцінюєте цей товар? *