The Merchant of Venice Black Oud

The Merchant of Venice Black Oud

The Merchant of Venice Black Oud
Туалетна вода
44 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2000
Стать унісекс
Початкові ноти цитруси, перець
Ноти серця герань, геліотроп, ладан, гвоздика
Ноти шлейфу уд, амбра, древесні ноти
Сімейство ароматів древесні, східні
Група ароматів денний, вечірній, романтичний
Країна Італія
Фабрика Mavive S.p.A.
усі товари бренду

Опис

Дорогий, харизматичний та складний аромат нішевого сегменту The Merchant of Venice Black Oud пропонує відпочити від простоти і спробувати поринути у світ вишуканості. На стартовій хвилі запаху починається злиття цитрусового соку і розмеленого чорного перцю, що нагадує щось східне і давно забуте.

Флакон, як завжди, простий і красивий, у ньому немає непотрібних прикрас, тому що елітна аудиторія вибирає лише за внутрішнім наповненням. Середина приносить із собою ідеальне протиставлення герані з блискучим геліотропом, також кучерявим димом ладану і гвоздичною красою.

Фінал має вдову чарівну пелену, а також амброву накидку і дерев'яну шляхетну начинку. Доторкніться до справжнього мистецтва парфумерії, придатної для кожної пори року та будь-якого темпераменту власника.

Відгуки

Додати відгук

Залишити відгук

Як Ви оцінюєте цей товар? *