Vilhelm Parfumerie A Lilac a Day

Vilhelm Parfumerie A Lilac a Day

Vilhelm Parfumerie A Lilac a Day
Парфумована вода
44 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2016
Стать унісекс
Початкові ноти бузок, фрезія
Ноти серця жасмин, гальбанум
Ноти шлейфу чорна амбра, троянда
Сімейство ароматів квіткові
Група ароматів денний, вечірній, романтичний
Країна США
Фабрика Vilhelm Parfumerie
усі товари бренду

Опис

Приголомшливий аромат для особливих натур Vilhelm Parfumerie Lilac a Day, це рішення від невеликої Американської торгової марки, відомої своїм нестандартним підходом до справи. Цього разу творці звернулися до квіткового настрою, завжди актуального та непростого. Стартова нота зібрана на перетині весняної ніжної фрезії та зворушливого півтону бузку, що разом дає фантастичний запах.

Від інших продуктів серії ми можемо відзначити лише класичний флакон, в іншому ж творіння феноменальне і не схоже ні на що. Середина відходить на припинення цукрового жасмину та знаменитого характеру гальбануму, що віддається пульсацією по всій піраміді.

Хоча запах і позиціонується як унісекс, в ньому все ж таки більше неприкритої жіночності. Фінальне полотно відноситься до дорогої чорної амбри, а також турецької троянди. Такий екстравагантний і непростий продукт розповість про ваш стиль багато.

Відгуки

Отзывы пользователей (1)

Андрій / Полтава / 06.05.2024
Клас! Неймовірний ви аромат порадили!

Залишити відгук

Як Ви оцінюєте цей товар? *