Adidas Dynamic Pulse

Adidas Dynamic Pulse

Adidas Dynamic Pulse
Туалетна вода
307 грн
Є в наявності

* Обязательные поля

Характеристики

Рік релізу 1997
Парфюмер Jaques Ackle
Стать чоловіча
Початкові ноти аніс, виноград, кедр, мандарин, м'ята
Ноти серця конвалія, манго, цикламен, яблуко
Ноти шлейфу амбра, мускус, пачулі, сандал, тютюн
Сімейство ароматів амброві, древесні, зелені
Група ароматів денний, спортивний
Країна Іспанія
Фабрика Coty Beauty
усі товари бренду

Описание

 Спеціально для тих чоловіків, які хочуть щодня перетворювати на досягнення та перемоги, був розроблений неймовірно активний, енергійний, пульсуючий, динамічний парфум Adidas Dynamic Pulse життєдайна крапля якого підбадьорить, схвилює і дасть сил боротися з неприємностями і проблемами. Дана композиція революційно діє на свого власника, який завдавши крапельки цього динамічного аромату, хоче змінити костюм на зручну футболку та шорти для бігу чи футболу.

 Кришталево чиста композиція від бренду Adidas, це динамічна симфонія. Вона вривається першими бризками, де яскраво і виразно чути ноти грайливого, сонячного мандарину, солодкого, прохолодного винограду, морозної, чарівної м'яти, яка виявляє себе під впливом солодкого анісу та бальзамічного кедра. Кожен компонент цієї композиції просоченої дикої енергії, яку він передає своєму власнику.

 Далі проявляється серце, де грають ноти бадьорого, зеленого яблука, прохолодного, весняного конвалії, тонкі делікатні акорди цикламена та екзотичного манго. Спокійніше і благородніше звучить нота шлейфу. Так як тут розмістилися відтінки димного пачулі, бальзамічного сандалу, який спочиває на подушці з млосного мускусу і спокусливої ​​амбри.

Відгуки

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *