Adidas Free Emotion

Adidas Free Emotion

Adidas Free Emotion
Туалетна вода
265 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2009
Парфюмер Jaques Ackle
Стать жіноча
Початкові ноти червоне яблуко, лимон, малина, чорна смородина
Ноти серця банан, біла фрезія, гібіскус, диня, лілія, троянда
Ноти шлейфу кедр з Вірджинії, мускус
Сімейство ароматів квіткові, східні
Група ароматів денний, спортивний
Країна Іспанія
Фабрика Coty Beauty
усі товари бренду

Описание

 Свобода в діях і особливо в емоціях завжди приваблювала чоловіків. Саме надихаючись відкритими, незакріпаченими, вільними жінками, було створено яскравий, емоційний, що нагадує літній день Adidas Free Emotion. Композиція, яка покликана відкритися дівчина, що постійно приховує свою вдачу та характер під скромним, стриманим чином, якраз у стилі Adidas. Бути індивідуальністю, особистістю, самобутньою людиною, допоможе коктейль із чудових нот, який розкривається пахощами грайливого, бадьорого лимона, що уособлює динаміку та енергію у цій композиції.

 За ним не поспішаючи починає звучати солодке фруктове тріо, що складається з кисло-солодкого яблука, медової малини та пряної, насиченої смородини, які роблять звучання свіжим та цілісним. Відкриває серцеву ноту відтінки фрезії, що випромінює свіжість, яка переходить у теплоту. Серце ніби занурює володарку в тропічний сад, де є місце і прекрасним екзотичним квітам, і фруктам. Тут явно чути ноти медової, африканської дині, солодкого банана, який усипаний пелюстками червоних троянд, прохолодної, гордої лілії та чуттєвого гібіскуса.

 Пахощами ніжної і чистої бавовни починає проявляти себе шлейф Adidas Free Emotion, який також багатий на звучання бальзамічного кедра, що приносить в аромат хвойно-лісову свіжість, і важкого, теплого мускусу. Вона уособлює характер відкритої, емоційної, сміливої ​​дівчини, яка не боїться виявляти свої емоції та почуття, насолоджуючись навколишнім світом. Композиція чудово себе виявить у теплі, літні дні.

Відгуки

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *