Довгоочікувана новинка для прекрасної статі Agent Provocateur Miss AP, створена знаменитою торговою маркою, що найбільше відома виробництвом зухвалої спідньої білизни. Отже, цей шедевр продовжує серію Agent Provocateur Eau de Parfum, яка наробила галасу кілька років тому.
Цього разу в піраміді присутній тільки один елемент - рожевий перець. Його пекучий характер, це виклик розмірності та роз'єднаності. aromat.ua. Заплющуючи очі, ми ніби поринаємо у світ чарівної краси, яку не знайдеш часто. Спробуйте багатообіцяючий моно хіт і наповніть своє життя новими незабутніми фарбами.
Отзывы пользователей (2)
-
Ув. Наталия , спасибо исправили.
-
Ещё не получила продукт именно с этого сайта, но оригинальный парфюм просто божественный! Горько-цветочно-специевый, стойкий, колдовской!
Кстати, исправьте пожалуйста пирамидку - в нотах сердца не ваниль, а герань! ГЕРАНЬ))))) неповторимая, горькая и такая пьянящая)