Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque
Парфумована вода
43 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2016
Парфумер Thierry Wasser
Стать жіноча
Початкові ноти груша, мандарин, ром
Ноти серця жасмин, орхидія, тубероза
Ноти шлейфу амбра, деревні ноти, мускус
Сімейство ароматів квіткові, східні
Група ароматів денний, вечірній
Країна США
Фабрика INTER Parfums
усі товари бренду

Опис

 Новинка у світі вишуканого та прекрасного - народився новий аромат Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque для сучасних жінок, що володіють чуттєвістю та ніжністю, темпераментом та силою духу, чарівністю та шляхетністю, чуйністю та трішечки примхливістю. Першими нотами в повітрі розкривається неймовірне поєднання солодкого мандарина, запаморочливого рому і соковитої груші.

 У серці неймовірний жасмин, магічна тубероза і ніжна орхідея створюють шикарний квітковий букет. Багатий шлейф складається з солодкого мускусу, дивовижної амбри і деревних нот, окриляючи кожен ваш крок. Твій солодкий полон мені дорогий і приємний - так можна в один рядок описати цю екстравагантну парфумовану воду, новинка однозначно отримає своє коло відданих прихильників, тому що вона цього варта! А Ви, милі дами, гідні такого фешенебельного парфуму!

Відгуки

Отзывы пользователей (2)

Алена / Киев / 12.06.2017
Появился наконец то! Ура!
Кира / Киев / 28.12.2016
Вот такие ароматы - настоящий секс. Собирает комплименты, а муж всегда просит ими надушиться. Шикарные во всех смыслах.)

Залишити відгук

Як Ви оцінюєте цей товар? *