Hermes Jour d'Hermes Absolu

Hermes Jour d'Hermes Absolu

Hermes Jour d'Hermes Absolu
Парфумована вода
3 500 грн
Є в наявності

* Обязательные поля

Характеристики

Рік релізу 2014
Парфюмер Jean-Claude Ellena
Стать жіноча
Початкові ноти квітка абрикоса, цитруси
Ноти серця абрикосовий квіт, гарденія, жасмин Самбак
Ноти шлейфу деревні ноти, дубовий мох, мускус
Сімейство ароматів квіткові, цитрусові
Група ароматів денний, вечірній, романтичний
Країна Франція
Фабрика Hermes Parfums
усі товари бренду

Описание

 Абсолют жіночності та квіткових відтінків, грань між чуттєвістю та досконалістю, наповненістю та початком жіночої краси і все це на честь дивовижного, шаленого та яскравого твору Hermes Jour d'Hermes Absolu, що символізує чуттєвість та закоханість, як стан притаманний кожній представниці слабкої статі. Аромат зітканий із квіткових ниток з додаванням бадьорих цитрусових акордів та свіжих нот зелені. Верхні ноти переплелися у чуттєвому вальсі, де кружляє фруктова квітка соковитого абрикоса на парі з енергійними цитрусовими акордами.

 У серці абсолют квіткових нот білого ніжного жасмину та теплої гарденії, з краплею цитрусового відтінку. Шлейф хтивий і чуттєвий, посилений свіжими, лісовими деревними нотами та тонкими багатими акордами дубового моху, який надають фінальному звучанню м'якого вершкового відтінку. Жінка, одягнена в ауру Jour d'Hermes Absolu, завжди перебуває у щасливому стані, тому що вона виглядає бездоганно. Аромат призначений для романтичних людей, у серці яких тліє вогник кохання, які відкриті для нових стосунків і готові впустити у свій світ свого єдиного. Це гімн жіночності, її чуттєвості та ніжності, рекомендується використовувати і для романтичних побачень та для ділових зустрічей, щоб завжди виглядати абсолютно бездоганно.

Відгуки

Отзывы пользователей (2)

Ирина / Станица Луганская / 29.05.2019
Любимый у Эрмесовских люксов. Сладкая цветочная дымка под ванилью. На жару, задушит конечно, но весной могу себе позволить.
Татьяна / Харьков / 18.02.2019
Сладенький, но с характером. Как я))))) Хорошо и дорого пахнет, спасибо за работу. С этим у вас всё чётко.

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *