Paco Rabanne 1 Million Набор edt 50ml+sh/gel 100ml

Paco Rabanne 1 Million Набор edt 50ml+sh/gel 100ml

Paco Rabanne 1 Million Набор edt 50ml+sh/gel 100ml
Подарунковий набір
43 грн
27814
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2008
Парфумер Christophe Raynaud, Olivier Pescheux
Стать чоловіча
Початкові ноти грейпфрут, червоний мандарин, м'ята
Ноти серця кориця, троянда, спеції
Ноти шлейфу амбра, біла деревина, індійські пачулі, шкіра
Об'єм 50 ml
Країна Франція
Фабрика Antonio Puig SA
усі товари бренду

Опис

До складу набору входить: туалетна вода 50 мл, гель для душу 100 мл

Чудова туалетна вода Paco Rabanne 1 Million, вразила світ не лише своїм зовнішнім виглядом, а й знаменитою пірамідою, яка ніколи не вийде із моди. Аромат був представлений у кількох продуктах, тепер він з'явився у вигляді подарункового набору з парфумом та гелем для душу.

Це справжня насолода та приємний сюрприз для кожної людини. З початкової ноти запах наповнює нас лінією гіркого жовтого грейпфрута, з'єднаного з часточками червоного південного мандарину та прохолодною м'ятною треллю. Стиль та прекрасні відчуття, ось те, чого ми очікуємо від шедевра.

З середини розвивається тріпотіння паличок аравійської кориці та пелюсток класичної троянди, скасованих гіркою теплих спецій. Флер полюбився старшому поколінню і дуже молодим хлопцям, які бажають поліпшити свій образ і готові відкривати світло інших емоцій.

Відгуки

Додати відгук

Залишити відгук

Як Ви оцінюєте цей товар? *