Prada Luna Rossa

Prada Luna Rossa

Prada Luna Rossa
Туалетна вода
315 грн
Немає в наявності

Характеристики

Рік релізу 2012
Парфюмер Daniela Andrier
Стать чоловіча
Початкові ноти гіркий апельсин, лаванда
Ноти серця мускатна шавлія, м'ята
Ноти шлейфу амбретта, амброксан
Сімейство ароматів фужерні, цитрусові
Група ароматів денний, вечірній, спортивний
Країна Іспанія
Фабрика Antonio Puig SA
усі товари бренду

Описание

Яскравий спортивний аромат Prada Luna Rossa, це довгоочікуване відкриття для особливих чоловіків, які віддають перевагу активному образу життя, він запрошує в подорож хвилями цитрусових і фужерних фантазій. У початковій гармонії розкривається строга палітра гіркого апельсина, підкреслена спокоєм фіолетових квіток гірської лаванди.

Серце дбайливо виткане з привабливої ​​прянощі мускатної шавлії з чарівною обпалюючою холодністю листків м'яти. Злиття сором'язливої ​​ніжності та агресивної свіжості породжує чарівну композицію для чудового денного або вечірнього застосування. Неповторна нота шлейфу несе чарівну солодкість молекули амбретта .

Названий на честь білосніжної яхти, стрімкої і швидкої як вітер, що виступає під ім'ям, що завжди приносить перемогу. Скуштуйте всю екстремальну романтику морських пригод, коли горизонт розривають спалахи білий блискавка, а ви мчаєте вперед на зустріч незабутнім враженням, що ховаються так далеко від злободенної суєти задушливих тісних офісів.

Відгуки

Отзывы пользователей (1)

Анна / Киев / 28.11.2016
Уже давненько знакома с туалетной водой этой. Она хороша. Берем мужу частенько. Захотелось поддержать замечательный магазин комментарием. Торгуют оригиналом, работают быстро. Можно смело брать.

Оставить отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *