Чудово красива туалетна вода Replay Jeans Original for Her, створена для романтичного часу, прогулянок та літнього настрою. Продукт представлений на ринку середнього сегменту парфумерії у 2012 році і тепер є прикладом природної чарівності. Елементи піраміди продумані та доречні, вони вселяють надію та непоправний позитив.
Старт відкриває лінія базиліка, сполученого з яскравістю соковитої садової груші та мандаринового полотна. У запаху багато складових частин, але жодної зайвої, вона максимально гармонійна та цікава.
Середина виносить вперед дзвіночки солодкої конвалії та податливої фрезії, компанію якої дає чарівна троянда. Це посвята всьому чудовому, що можна уявити. Фінал виліплений з мускусної та малинової канви з кедровою смолистою начинкою. Флакон простий та відмінний, без прикрас.